Witamy

Podział klasy czwartej

KLASA 4 A

1. Martyna Bartnicka

2. Marcel Bużycki

3. Zofia Dąbrowska

4. Oliwier Gromadzki

5. Adrian Kowalski

6. Mateusz Lubiejewski

7. Karol Majerski

8. Jan Olczak

9. Filip Pańko

10. Katarzyna Paszkowska

11. Bartosz Rybczyński

12. Maciej Szczeciński

13. Iga Wardzińska

14. Maja Wydrzyńska

15. Julia Zalewska

16. Bartosz Załęski

 

KLASA 4 B

1. Kacper Bartkowski

2. Monika Bernatowska

3. Natalia Brzezińska

4. Bartosz Czaplicki

5. Amelia Dratwa

6. Alan Epa

7. Adam Jabłonowski

8. Kamil Karsznia

9. Faustyna Kosek

10. Nicolas Napierski

11. Mateusz Olszewski

12. Justyna Potrzebska

13. Mieszko Sadza

14. Patrycja Szal

15. Adam Sztando

16. Jakub Wenderaus

 

 

Początek roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie

roku szkolnego 2017/2018

odbędzie się 4 września 2017 roku

(poniedziałek)

o godz. 900 w hali sportowej

                       

UCZNIOWIE KLAS ZEROWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Klasa 0a

  1. Roksana Ambroziewicz
  2. Wiktoria Balcerowska
  3. Krystian Bartnik
  4. Jan Stanisław Bryks
  5. Oliwier Budzichowski
  6. Alicja Chmielińska
  7. Maurycy Chrzczon
  8. Pola Dmuchowska
  9. Amelia Dziembowska
  10. Oliwia Komorowska
  11. Emilia Kowalska
  12. Szymon Kozłowski
  13. Filip Masiak
  14. Juliusz Meredyk
  15. Antonina Luiza Wałkuska
  16. Michał Julian Warzecha
  17. Paulina Wtulich
  18. Aleksander Sękowski
  19. Franciszek Sych
  20. Wiktoria Szymańska
  21. Zofia Zakrzewska

Klasa 0b

  1. Maciej Brzeziński
  2. Kacper Cendrowski
  3. Aleksander Chmielewski
  4. Igor Chyliński
  5. Gabriel Golian
  6. Robert Jurkiewicz
  7. Przemysław Kaczmerski
  8. Konrad Kocęba
  9. Adam Libudzki
  10. Joanna Potrzebska
  11. Lena Wolańska
  12. Hanna Długokęcka
  13. Lena Jaroszewska
  14. Wiktor Krajewski
  15. Natasza Lisiewska
  16. Oliwia Pawlak
  17. Piotr Tatuch
  18. Amelia Welenc
  19. Oskar Zalewski

Klasa 0c

  1. Maria Aleksandra Błazińska
  2. Maja Cabanowska
  3. Martin Danelczyk-Śliwiński
  4. Jan Dmuchowski
  5. Lena Godlewska
  6. Adam Jasiński
  7. Gabriel Kaszubski
  8. Oliwier Koczkowski
  9. Lena Krupińska
  10. Justyna Kwiatkowska
  11. Alicja Mierzejewska
  12. Aleksandra Oleszkin
  13. Lena Olszewska
  14. Mateusz Piasecki
  15. Julia Pigulska
  16. Gabriela Rurka
  17. Lena Senderowska
  18. Kacper Słaboszewski
  19. Nikola Święcka
  20. Michał Waszczak
  21. Jakub Zmysłowski

 

Uczniowie przyjęci do klasy czwartej

 Uczniowie przyjęci do klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 2

im. Mikołaja Kopernika w Mławie w roku szkolnym 2017/2018

 

1. Kacper Bartkowski

2. Martyna Bartnicka

3. Monika Bernatowska

4. Natalia Brzezińska

5. Marcel Bużycki

6. Bartosz Czaplicki

7. Zofia Dąbrowska

8. Amelia Dratwa

9. Oliwier Gromadzki

10. Adam Jabłonowski

11. Kamil Karsznia

12. Faustyna Kosek

13. Adrian Kowalski

14. Mateusz Lubiejewski

15. Karol Majerski

16. Nicolas Napierski

17. Jan Olczak

18. Mateusz Olszewski

19. Filip Pańko

20. Katarzyna Paszkowska

21. Justyna Potrzebska

22. Mieszko Sadza

23. Maciej Szczeciński

24. Adam Sztando

25. Iga Wardzińska

26. Jakub Wenderaus

27. Maja Wydrzyńska

28. Zuzanna Maria Zakrzewska

29. Julia Zalewska

30. Bartosz Załęski

31. Patrycja Szal

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl