Niech nam żyje Miś Puchatek!

W piątek 12 stycznia w naszej bibliotece odbyła się niezwykła impreza. Swoje urodziny obchodził u nas Kubuś Puchatek. Oprócz jubilata gościliśmy również przyjaciół Misia ze Stumilowego Lasu: Tygrysa, Kłapouchego, Królika i Prosiaczka. Na urodziny zaproszone zostały maluchy z oddziałów przedszkolnych oraz klasa Ia.

Dzieciaczki mogły posłuchać opowiadania o Misiu o małym rozumku. Wspólnie z bajkowymi postaciami śpiewały i tańczyły. Wzięły również udział w zabawach ruchowych, a Kubuś Puchatek nauczył je swojej ulubionej wyliczanki. Nie zabrakło także zagadek związanych z postaciami ze Stumilowego Lasu - dzieci wykazały się świetną znajomością każdej postaci.

Widać było, że Kubuś Puchatek i jego przyjaciele są bardzo im bliscy, dlatego nie zabrakło głośnego odśpiewania Sto lat na cześć jubilata.

Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało od Kubusia małe co nieco.