Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Ach, co to był za bal…

W czwartkowe popołudnie, tuż przed feriami, odbył się - tak długo wyczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 - bal karnawałowy. W tym dniu nasza szkoła zamieniła się w krainę pełną wróżek, piratów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki dzieci mogły pobawić się ze swoimi przyjaciółmi, wychowawczyniami i rodzicami. Pląsy na parkiecie i wspólna zabawa z zespołem Tac Ton wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci mogły udać się do swoich sal, gdzie czekał na nie przygotowany przez rodziców poczęstunek. Pyszne słodkości i przekąski zregenerowały siły dzieci i można było dalej się bawić. Na końcu naszych najmłodszych uczniów odwiedził niesamowity gość - Święty Mikołaj, który przyniósł im prezenty. Wszyscy w doskonałych nastrojach i z wypiekami na twarzy wracali do domów, obmyślając jaki strój wybiorą na bal karnawałowy za rok.

Bale przebierańców są niezwykle lubianą formą rozrywki dla młodszych i starszych. Dostarczają ona dzieciom wielu pozytywnych przeżyć, szczerej radości i niesamowitego zadowolenia, dlatego po zakończeniu pląsów przez najmłodszych do zabawy przystąpili starsi uczniowie naszej szkoły. Bawili się wspaniale, integrując różne grupy wiekowe. Nie zabrakło konkursów, wszyscy wyróżnieni otrzymają nagrody ufundowane przez Rade Rodziców.

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl