Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Andrzejkowe porozumienie międzypokoleniowe.

Korzystając z okazji jaką są Andrzejki, klasa 3a z Gimnazjum, postanowiła umilić pobyt w szkole naszym Pierwszakom. Starsi uczniowie przygotowali kilka ciekawych andrzejkowych atrakcji. Starsze koleżanki przygotowały wróżby, zabawy przy muzyce, a nawet tańce. Natomiast starsi koledzy przynieśli „narzędzia” i zajęli się oprawą muzyczną. Oczywiście, jak to na każdej szanującej się zabawie, był także poczęstunek. Stoły w „pierwszakowej ” pracowni aż uginały się od ciast, ciasteczek i cukierków

Gimnazjaliści zorganizowali ten wieczór, aby pokazać młodszym koleżankom i kolegom, że można osiągnąć porozumienie i zintegrować się, mimo różnych zainteresowań, a przede wszystkim, mimo dużej różnicy wieku.

Wszyscy, zarówno ci mali, jak i ci trochę więksi, bardzo dobrze się bawili. Śmiechu, zabawy, tańca i śpiewu było co niemiara

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl