Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Dzień magii i czarów…

W czwartek 30 listopada uczennice z klasy czwartych należące do Klubu Przyjaciół Biblioteki z pomocą pań bibliotekarek, zorganizowały w czytelni „salę wróżb”. Dziewczęta na ten czas stały się dobrymi wróżkami i na każdej przerwie przepowiadały przyszłość uczniom naszej szkoły. Zainteresowanie było ogromne. Wszystkim udzieliła się panująca tego dnia atmosfera. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przebijali papierowe serca, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali koła o różnych kolorach, które określały ich charakter, odczytywali kombinację cyfr z daty urodzenia, aby przekonać się jakie liczby są numerami astrologicznymi. Tego dnia każdy mógł wywróżyć sobie coś przyjemnego. Nawet nasi najstarsi uczniowie – gimnazjaliści, postanowili sprawdzić jak pójdzie im próbny egzamin, który piszą już za chwilę.

Wszyscy bawili się doskonale i z uśmiechami na twarzy opuszczali tego dnia naszą bibliotekę. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre wróżby się spełnią.  

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl