Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Warszawa ciągle odkrywana. Trzecioklasiści w stolicy

Wszyscy znamy naszą Stolicę. Większość z nas bywa w tym mieście bardzo często. Mimo jej popularności, nasi uczniowie z klasy 3c, pod opieką Pani Agnieszki Sosnowskiej oraz Anety Koszałkowskiej, odnaleźli kolejne ciekawe i pouczające miejsca. Młodzież miała okazję odwiedzić Polskie Radio, gdzie udało im się zobaczyć jak pracują redaktorzy oraz obejrzeć nagranie audycji. Podczas pobytu w Radiu była możliwość by poznać historię radia w Polsce, ale także na świecie. 


Następnym miejscem, które wzbudziło ogólnoklasową ciekawość był Teatr Dramatyczny, gdzie uczniowie obejrzeli komedię o intrygującym tytule "Sługa Dwóch Panów". Uczniowie siedzieli w pierwszym rzędzie, dzięki czemu czuli się jak uczestnicy przedstawianych wydarzeń. To był naprawdę udany dzień.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl