Uczniowie SP nr 2 błyszczeli w Biegu Niepodległości

W tegorocznej edycji XXVI Biegu Niepodległości stanęła rekordowa liczba uczestników. Według organizatorów wystartowało 517 biegaczy, którzy rywalizowali w 12 biegach. Najliczniej obsadzone były biegi w kategorii szkół podstawowych. Organizatorem biegu był Urząd Miasta i MOSiR.

Impreza oczywiście nie mogła się odbyć bez zawodników SP nr 2 im Mikołaja Kopernika w Mławie. Nasi uczniowie startowali prawie we wszystkich kategoriach wiekowych. W klasyfikacji punktowały osoby, które zajęły od I do XV miejsca. W ogólnej klasyfikacji najwięcej punktów zdobyła   Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie,  zajmując I mce dziewczęta i I mce chłopcy.

Uczniowie klasy pierwszej pod opieką Pani Joanny Polakowskiej:

- Marysia Filip,

- Oliwia Rachuba.

Uczniowie klas czwartych pod opieką Pani Iwony Kohut Sadza i Pana Adama  Szymańskiego:

-  Julia Zalewska,

-  Monika Bernatowska,

-  Justyna   Potrzebska,

-  Patrycja Szal,

- Maja Wydrzyńska,

- Filip Pańko,

- Kacper Bartkowski.

Nasi wspaniali gimnazjaliści pod opieką Pań Elżbiety Kaszubskiej,  Iwony Kohut Sadza oraz Pana  Adama Szymańskiego: