Zapisy do oddziałów przedszkolnych
Zapisy do klas pierwszych

Dzień Bezpiecznego Internetu

W naszym przedszkolu odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu, podczas którego prowadzono zajęcia i pogadanki na temat zagrożeń w sieci. Internet jest stale obecny w życiu dzieci. Korzystamy z niego, wykorzystując różnego rodzaju urządzenia.

 Daje nam wiele możliwości. Za jego pomocą możemy, np.: kontaktować się z innymi, rozwijać swoje zainteresowania, uczyć się nowych rzeczy czy też relaksować się. Rozmawiano też o tym, jak należy zachowywać się w Internecie, jak korzystać z niego mądrze, tak by nie wpaść w tarapaty.

 

 

BIEDRONKI

 PSZCZÓŁKI

 MOTYLKI

 GRUPA 0B

 GRUPA 0A

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl