Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Awans piłkarzy SP nr 2 do finału z kompletem zwycięstw

W Radzanowie rozegrano turniej eliminacyjny halowych mistrzostw powiatu w piłce nożnej. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 nie mieli sobie równych w stawce sześciu drużyn. Z kompletem zwycięstw sięgnęli po pierwsze miejsce.

 Atmosfera radzanowskiej hali sprzyjała szczególnie Jakubowi Tworkowi. Już w pierwszym meczu skompletował hat-tricka. Jego trzy trafienia okazały się kluczem do pokonania Gimnazjum Katolickiego.W kolejnych spotkaniach nie zwolnił tempa. Pokonał bramkarza Wiśniewa, natomiast w konfrontacji z Stupskiem zaliczył dwa trafienia. Podczas zawodów nie próżnowali także inni gracze. Kacper Wydra strzelił trzy gole, Jakub Szczepkowski dwa, a Dawid Tejs wpisał się raz na listę strzelców.

Zespół prowadzony przez Przemysława Piaseckiego wystąpił na turnieju w Radzanowie w składzie: Patryk Jankowski, Marcin Rejniak, Dawid Miksza, Aleksander Bernatowski, Cezary Moszczyński, Rafał Karwiński, Kacper Wydra, Jakub Tworek, Dawid Tejs, Dawid Olszewski i Jakub Szczepkowski.

Finał powiatowego czempionatu zostanie rozegrany w piątek 24 listopada na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl