Spotkanie z postaciami z bajek w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zorganizowała cykl spotkań dla dzieci z okazji Dnia Postaci z Bajek. Zaproszenie przyjęły także przedszkolaki z grup: 0a, 0b, 0c i uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 2. Wspólnie z wychowawcami i opiekunami pierwsza grupa udała się do biblioteki 7 listopada, natomiast druga 9 listopada. Na miejscu czekał na nich wesoły Klaun, który przygotował mnóstwo niespodzianek, zabaw, konkursów. Dzieciaki miały możliwość obejrzenia bajki, a następnie odpowiadały na pytania zadawane przez Wróżkę. Okazało się, że wszyscy doskonale znają bajkowych bohaterów. Maluchy zostały poczęstowane pysznymi pierniczkami. Na koniec Klaun, Wróżka i stały mieszkaniec biblioteki - Kot, zaprosili wszystkich do wspólnego śpiewu i tańca.

Bardzo dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej za zaproszenie oraz za udostępnienie zdjęć.