Bajkowe zagadki

Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 bardzo dobrze znają bohaterów bajek. Przekonaliśmy się o tym ósmego listopada, obchodząc Dzień Postaci z Bajek. Dziewczynki z klasy 4b: Maja Wydrzyńska, Julka Zalewska i Kasia Paszkowska, należące do Klubu Przyjaciół Biblioteki, przygotowały tego dnia specjalne, bajkowe stroje. I tak w przebraniu Księżniczki Elzy, Królewny Śnieżki i uroczej Żabki udały się do dzieciaczków z oddziałów zerowych. Dla każdego przedszkolaka miały słodką niespodziankę, ale wcześniej maluchy musiały wykazać się swoją wiedzą na temat bajek. Wszyscy udzielili poprawnych odpowiedzi i zostali nagrodzeni. Przedszkolaki bardzo ucieszyły się z wizyty niespodziewanych gości.

Impreza została zorganizowana przez bibliotekę szkolną.