Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Bajkowe zagadki

Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 2 bardzo dobrze znają bohaterów bajek. Przekonaliśmy się o tym ósmego listopada, obchodząc Dzień Postaci z Bajek. Dziewczynki z klasy 4b: Maja Wydrzyńska, Julka Zalewska i Kasia Paszkowska, należące do Klubu Przyjaciół Biblioteki, przygotowały tego dnia specjalne, bajkowe stroje. I tak w przebraniu Księżniczki Elzy, Królewny Śnieżki i uroczej Żabki udały się do dzieciaczków z oddziałów zerowych. Dla każdego przedszkolaka miały słodką niespodziankę, ale wcześniej maluchy musiały wykazać się swoją wiedzą na temat bajek. Wszyscy udzielili poprawnych odpowiedzi i zostali nagrodzeni. Przedszkolaki bardzo ucieszyły się z wizyty niespodziewanych gości.

Impreza została zorganizowana przez bibliotekę szkolną.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl