Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Nowe oblicze lekcji w Szkole Podstawowej nr 2

Ale kiedy jest się młodym,

trzeba zobaczyć różne rzeczy, zbierać doświadczenia,

myśli; poszerzać horyzonty."

Joseph Conrad

 

Nie każda lekcja wychowania fizycznego musi być spędzona w sali gimnastycznej. Przekonały się o tym dziewczęta z klasy IIc, które 18.10.2017 w ramach zajęć wf wybrały się na kręgle. Pod opieką pani Elżbiety Kaszubskiej dziewczynki spędziły 2 godziny, starając się o jak najlepszy wynik, świetnie się przy tym bawiąc. Wszystkim szło bardzo dobrze, jednak wyróżnione zostały pierwsze dwa miejsca. Nagrodami dla zwycięzców były statuetka oraz karnet dla 2 osób do kina "Kosmos".

 

Po wyczerpującej grze dziewczęta posiliły się zamówioną wcześniej pizzą. W trakcie posiłku mogły się podzielić z wrażeniami z gry.

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl