Zasady korzystania z biblioteki w czasie pandemii

Zasady korzystania z biblioteki w czasie pandemii.

1. Czytelnik do biblioteki wchodzi w maseczce i dezynfekuje ręce.
  2. Na czas pandemii zawieszony jest wolny dostęp do półek/zbiorów bibliotecznych oraz korzystanie z Multimedialnego Centrum.
  3. Wypożyczanie książek odbywa się według harmonogramu przygotowanego przez nauczyciela bibliotekarza.
  4. Uczniowie klas 2 i 3 wypożyczają książki z wychowawcą, a uczniowie klas 4, 6 i 7 z nauczycielem języka polskiego.
  5. Zwracane książki czytelnik zostawia w wydzielonym miejscu, podlegają one 72 godz. kwarantannie.
  6. Komplety podręczników dla uczniów klas 1-3 odbierają z biblioteki wychowawcy.
  7. Uczniowie klas 4, 6 i 7 komplety podręczników wypożyczają w terminie ustalonym przez nauczyciela bibliotekarza, a wychowawcą klasy.