Informacja od Głównego Koorydnatora fimy Corten Medic

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do podjętego porozumienia z firmą Corten Medic w zakresie profilaktyki stomatologicznej świadczonej w szkołach prowadzonych przez Miasto Mława, w zakresie realizacji tego zadania w roku szkolnym 2020/2021, które miało być prowadzone również w poprzednim roku szkolnym w Dentobusie, ale z powodu pandemii plany te uległy zasadniczym zmianom, przesyłam Państwu w załączeniu aktualną informację od Głównego Koordynatora firmy Corten Medic Pana Przemysława Pydzyńskiego,  tj. realizatora usługi Programu Stomatologii Szkolnej, dotyczącą bieżących zadań jakie należy podjąć w celu realizacji porozumienia.

Tym samym informujemy, iż prace nad powziętym zadaniem trwają i będą wkrótce realizowane zarówno poprzez mobilne zespoły stomatologiczne, jak i Gabinet Stomatologiczny mieszczący się w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie.

Wszelkie pytania i wątpliwości w zakresie bieżącej pracy prosimy kierować do wskazanego w treści Koordynatora Regionu.

Eliza Śledzińska

Inspektor ds. polityki społecznej i senioralnej

Wydział Oświaty i Polityki Społecznej

Urząd Miasta Mława