Zapisy do oddziałów przedszkolnych
Zapisy do klas pierwszych

Komiks Julii wart trzeciego miejsca

Dwudziestego szóstego maja 2020 r. w siedzibie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Kalendarzowego. Konkursy skierowane były do dzieci  i młodzieży ze szkół podstawowych, do których to strażacy udali się, kolejny już raz, aby zachęcić do wzięcia w nich udziału.

W związku z sytuacją pandemii COVID-19 w kraju oraz decyzją o zamknięciu szkół, termin nadsyłania prac był przesuwany, a ostatecznie wyznaczony na 15 maja. W konkursie tym wzięło udział dwoje uczniów naszej szkoły: Julia Zalewska i Bartosz Giżyński z klasy 6a.

Julia Zalewska zajęła trzecie miejsce w tym konkursie, wykonując komiks. Rywalizacja była ogromna, w sumie nadesłano ponad 3000 prac z całej Polski. Julii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunem uczestników jest pani Elżbieta Kaszubska nauczyciel techniki.  Organizatorem konkursu była Komenda Główna Straży Pożarnej.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl