Zapisy do oddziałów przedszkolnych
Zapisy do klas pierwszych

Komunikat klubu sportowego Zawkrze

W związku z obecną sytuacją epidemiczną na terenie całego kraju, w najbliższym czasie nie jesteśmy w stanie przeprowadzić testów sprawnościowych i rekrutacji do klas sportowych. Informujemy zatem, że nabory do klas o profilu sportowym w mławskich szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 nie odbędą. Jednak, aby nie zamykać dzieciom i młodzieży w różnym wieku drogi do uprawiania sportu zachęcamy wszystkich chętnych do zapisywania się na treningi w sekcjach młodzieżowych młodzieżowych naszego klubu KS Zawkrze Mława

Regularne treningi zaczną się we wrześniu 2020 rokuu. Oferta naszego klubu przewiduje treningi w następujących sekcjach:

Piłka siatkowa (chłopcy)

Piłka ręczna (dziewczynki)

Lekkoatletyka (chłopcy i dziewczynki)

Więcej informacji u naszych trenerów:

Piłka siatkowa: Tomasz Szwęch (503 194 695)

Piłka ręczna: Edward Staniszewski (508 459 363)

Lekkoatletyka: Krzysztof Koziatek (570 678 153)

 

Z poważaniem

Zarząd Klubu Sportowego KS Zawkrze Mława

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl