Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Nauka poprzez zabawę - zabawa poprzez naukę

Nauka poprzez zabawę - zabawa poprzez
Świetlicowe gry i zabawy 
 
Poniższe materiały skierowane są dla dzieci z klas I-III. Przedstawiamy propozycje różnych zajęć świetlicowych, które pomogą spędzić czas przy zabawach, piosenkach, pracach plastycznych, a także rozwijaniu kreatywności, której dzieci mają co nie miara! Zachęcamy wszystkie nasze dzieciaki do korzystania z zaproponowanych materiałów :). 
 
 
Podróż moich marzeń - wykonaj rysunek dowolną techniką, który będzie przedstawiał podróż twoich marzeń na wybrany kontynent
 
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl