Zabawa podczas przerw i po lekcjach.

Jak co roku Rada Rodziców naszej szkoły wspomogła uczniów. Tym razem, ze środków pozyskanych w ramach przekazania 1 procenta podatku dochodowego od rodziców naszych uczniów udało się zgromadzić 644,31 zł. Z tych właśnie pieniędzy rodzice zakupili  grę „Air hockey”, popularnie znaną jako cymbergaj oraz gry planszowe.

Zakup cymbergaja okazał się strzałem w dziesiątkę. Świadczy o tym zainteresowanie, jakim cieszy się na przerwach. Uczniowie rozwijają spostrzegawczość i refleks, uczą się zasad rywalizacji. Aktywnie spędzają czas między lekcjami.

Młodsi uczniowie po lekcjach mogą w klasach i świetlicy szkolnej zagrać w gry planszowe. Aż 12 takich gier udało się zakupić Radzie Rodziców. Popularnością cieszy się znany wszystkim „Chińczyk”, ale równie duże zainteresowanie wzbudzają „Patyczaki”, „Bezpieczna droga”, domino, czy „Zostań lekarzem”