Wycieczka do Garncarskiej Wioski

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas I a, I b, I c, II a , II b oraz III a wraz ze swoimi wychowawcami postanowili wybrać się na niezapomnianą wycieczkę do Garncarskiej Wioski w Kamionce. Uczniowie brali udział w warsztatach, gdzie samodzielnie mogli malować oraz dekorować prawdziwe  bombki. Każda z klas obejrzała świąteczny film o Świętym Mikołaju, co wprowadziło uczniów w magiczny nastrój świąt.

Najpiękniejszym momentem dla dzieci było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Widok tego wyjątkowego gościa, starca o siwej brodzie, w charakterystycznym stroju wzbudził powszechną radość na twarzach najmłodszych uczniów z klas I-III.  Mikołaj umilił spotkanie grając, na gitarze ulubione kolędy i dzieci wspólnie z nimi śpiewając. Wycieczka przyniosła wiele emocji oraz radości każdemu z uczestników.