Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Wycieczka do Garncarskiej Wioski

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas I a, I b, I c, II a , II b oraz III a wraz ze swoimi wychowawcami postanowili wybrać się na niezapomnianą wycieczkę do Garncarskiej Wioski w Kamionce. Uczniowie brali udział w warsztatach, gdzie samodzielnie mogli malować oraz dekorować prawdziwe  bombki. Każda z klas obejrzała świąteczny film o Świętym Mikołaju, co wprowadziło uczniów w magiczny nastrój świąt.

Najpiękniejszym momentem dla dzieci było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Widok tego wyjątkowego gościa, starca o siwej brodzie, w charakterystycznym stroju wzbudził powszechną radość na twarzach najmłodszych uczniów z klas I-III.  Mikołaj umilił spotkanie grając, na gitarze ulubione kolędy i dzieci wspólnie z nimi śpiewając. Wycieczka przyniosła wiele emocji oraz radości każdemu z uczestników.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl