Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Kubki w piękne świąteczne wzory

4 grudnia 2019 roku w klasie IIa odbyły się  warsztaty mikołajkowe. Poprowadziła je pani Wioletta Walczak – Sych. Każde dziecko miało możliwość pomalowania porcelanowego kubka w świąteczne wzory. Uczniowie świetnie się bawili, każdy chciał ozdobić swój kubek w piękne świąteczne wzory.

W warsztatach pomagały również mamy uczniów: Pani Anna Dzięgielewska – Chrzczon i Pani Marzena Masiak. Tak ozdobiony własnoręcznie porcelanowy kubek to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale także miły gadżet dla siebie samego. Każdy napój wypity z własnoręcznie ozdobionego kubka smakuje najlepiej :)

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl