Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

W Bibliotece o polskiej noblistce

W środę 27 listopada 2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie uczniowie klas trzecich i piątych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie uczestniczyli w autorskim spotkaniu z panem Jakubem Stworzem.

Autor dwunastu książek w intrygujących sposób cytował ciekawostki z życia polskiej noblistki Marii Curie-Skłodowskiej. Przeprowadzał również doświadczenia, w które zaangażowały się wszystkie dzieci. Uczniowie słuchali autora z ogromnym zainteresowaniem i chętnie brali udział w konkursach.

Życzylibyśmy sobie więcej takich „żywych” lekcji, które są w stanie przyciągnąć uwagę wszystkich uczestników spotkania. Na koniec pan Jakub Stworz otrzymał od dzieci solidną porcję, w pełni zasłużonych braw.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl