Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Andrzejkowa integracja grupy 0 b i klasy V a

W ostatni piątek listopada grupa O b świętowała Andrzejki w wyjątkowym gronie. Zaproszonymi gośćmi byli uczniowie klasy V a wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Józefską. Piątoklasiści wykazali się ogromnym zaangażowaniem oraz pomysłowością w przygotowaniu zabaw i wróżb andrzejkowych dla dzieciaków.

Nasi milusińscy odgadywali zagadki związane ze zwyczajami andrzejkowymi, przebijali balony z wróżbami, ustawiali buty w stronę drzwi oraz przekłuwali serca z imionami swoich przyszłych sympatii. Aby umilić i uatrakcyjnić spotkanie piątoklasiści zadbali o przebrania i rekwizyty. Dzieci otrzymały wywróżone medale oraz słodkości. Na koniec wszyscy wykonali wspólny taniec, po czym grupa 0 b zaśpiewała piosenkę dla starszych kolegów i koleżanek. Z całą pewnością można stwierdzić, że była to wyjątkowo udana integracja i niezwykle spędzony czas.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl