Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Spotkanie z bohaterami lektur? To nie jest takie trudne!

Uczniowie klas VI a i VI b na cyklicznych spotkaniach z lekturami zaprosili koleżanki i kolegów na niezwykłe spotkania z ulubionymi bohaterami. Poza charakteryzacją, scenografią uczniowie zaprezentowali również fragmenty powieści, zamieniając klasę w scenę teatru.

Dzięki ciekawym pomysłom i dobrej grze aktorskiej mieliśmy okazję pobyć przez chwilę w towarzystwie Stasia, Nel i innych postaci z W pustyni i w puszczy oraz nacieszyć się pozytywną energią Ani i Diany z Ani z Zielonego Wzgórza.

Spotkania tego typu nie tylko uatrakcyjniają lekcję, ale przede wszystkim zapewniają uczniom niezapomniany sposób integracji, dobry trening zapamiętywania dłuższych partii tekstu, a także dają możliwość utrwalenia wiadomości na temat bohaterów lektur.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl