Z tabliczką mnożenia za pan brat

W naszej szkole odbył się konkurs „Z tabliczką mnożenia za pan brat”, którego celem było sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia. Do zawodów przystąpiły 4-osobowe drużyny z klasy piątych i szóstych. W sumie przedstawiciele czterech ekip zmagali się z rachunkami i czasem. Wynik ostatniego zawodnika z zespołu był rezultatem grupy (za każdy błąd doliczano pięć sekund?).

Konkurs był dobrą zabawą, przebiegał w miłej atmosferze zdrowej rywalizacji.

Oto wyniki:

I miejsce – klasa 6a (1 min. 55. sek.)

II miejsce – klasa 6b (2 min. 47 sek.)

III miejsce – klasa 5a (2 min. 48 sek.)

IV miejsce – klasa 5b (2 min. 55 sek.)

Indywidualnie najlepsza okazała się Julia Bartkowska. Uczennica klasy 5b uzyskała czas minuta i dwadzieścia pięć sekund.

Wszystkie drużyny i zwyciężczyni otrzymali dyplomy na szkolnym apelu. Za sprawne przeprowadzenie konkursu odpowiadały Pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska oraz Panie Anna Paszko i Małgorzata Stańczak.