Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Lubimy misie i miodek

25 listopada w klasie I b obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Głównym celem popularyzacji tego święta w naszej klasie była chęć ucieczki od agresji i przypomnienie najważniejszych wartości jakimi jest dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło.

Popularnym i znanym wszystkim dzieciom jest miś Kubuś Puchatek, który uwielbia miód. Uczniowie mieli okazję spróbować smakołyku misia z bajki. Dowiedzieli się również jakie właściwości zdrowotne posiada miód oraz jakie są rodzaje miodu. Uczniowie mieli okazję przedstawić swoje ulubione maskotki, następnie wspólnie z pluszakami dzieci uczestniczyły w zabawach jakie przygotowała wychowawczyni klasy.

Zajęcia z misiami dostarczyły dzieciom wiele radości i uśmiechów.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl