Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Twierdze, samochody, roboty. Klocki małe i duże

Nasza świetlica posiada w swoich zasobach wiele ciekawych zabawek. Jednymi z nich są klocki zarówno te małe jak i te duże. Obserwując naszych młodszych podopiecznych, można podziwiać ich za kreatywność, jaką wykazują się podczas zabawy. Nasze dzieciaki lubią z dużych klocków budować swoje „twierdze”, w których chętnie się chowają. Z tych mniejszych klocków tworzą dużo ciekawych rzeczy, np. samochody, roboty, a także konstrukcje, które za pomocą jednego elementu wprawiają w ruch pozostałe. Takie kreatywne zabawy sprawiają dzieciakom ogromną radość oraz rozwijają umiejętność pracy w grupie.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl