Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Uczniowie SP nr 2 sprzątali świat

Jak co roku we wrześniu rozpoczyna się wielkie sprzątanie świata, czyli lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie czystości, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

W akcję włączyli się również nasi gimnazjaliści. W piątek 15 września klasy IIc i IId wraz z opiekunami, zaopatrzeni w rękawice i worki ruszyli ulicami naszego miasta, aby pozbierać zalegające tam śmieci. Takie akcje zachęcają młodzież do refleksji nad stosunkiem do otaczającego świata.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl