Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Największy w Polsce Objazdowy Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza oczarował przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej nr 2

W Dniu Edukacji Narodowej przedszkolaki obejrzały spektakl pt. „Przygody wesołego Psiuńcia” wystawiony przez animatorów Teatru Lalek Pinokio z Nowego Sącza. Dzieci z uwagą śledziły perypetie sympatycznej rodziny misiów i uroczego bezdomnego pieska. Przedstawienie dostarczyło maluchom wielu pozytywnych emocji, rozbawiło i wzruszyło. Po zakończeniu spektaklu przedszkolaki miały okazję porozmawiać z aktorami i obejrzeć kukiełki, a później z wypiekami na twarzy opowiadały o tym niezwykłym spotkaniu swoim rodzicom.

To kolejna w tym roku szkolnym wizyta teatru w przedszkolu. W ten sposób nauczyciele przygotowują najmłodszych do obcowania ze sztuką.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl