Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Drugiego września 2019 r. w  Szkole Podstawowej nr 2 w Mławie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  2019/2020. W uroczystości wzięli udział Dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, grono pedagogiczne, uczniowie i rodzice. Po powitaniu  zgromadzonych, szczególnymi  brawami przywitano uczniów klas pierwszych, wraz z wychowawcami p. Olgą Meredyk, p. Edytą Kowalkowską i p. Magdaleną Kołodzińską. Następnie nastąpiło wprowadzenie sztandaru  i wszyscy odśpiewali hymn państwowy. Pani dyrektor Romana Olszewska przedstawiła organizację szkoły na najbliższy rok, życzyła wszystkim zapału do pracy oraz samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

W imieniu p. Burmistrza Sławomira Kowalewskiego głos zabrał p. Przemysław Więckiewicz Naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Zewnętrznych, który złożył najserdeczniejsze życzenia Pani Dyrektor, Radzie Pedagogicznej i całej społeczności szkolnej, życząc owocnej pracy i osiągnięcia wytyczonych celów. Początek roku uświetnił występ uczniów klasy II a i II b,  pod kierunkiem pań: Lidii Gromadzkiej, Agnieszki Śmiegel i Beaty Wójciak.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy  dużo siły i  wytrwałości w  pracy, aby był to czas radosny, czas rozwijania swoich zainteresowań i zdolności,  a nauka sprawiała wiele przyjemności.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl