Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Cztery żywioły na Zielonej Szkole

Dnia 7 czerwca klasa IIIc gimnazjalna wraz z wychowawczynią Panią Elżbietą Kaszubską i Panią Katarzyną Próchniak udała się na Zieloną Szkołę do ośrodka wypoczynkowego Kulka na Mazurach. W trakcje czterodniowego wyjazdu uczniowie brali udział w wielu zajęciach związanych z czterema żywiołami: „Ogień”, ,,Woda”, „Powietrze”, „Ziemia” czyli, między innymi, w kajakarstwie, ściankach wspinaczkowych, żyroskopie, quadach, pierwszej pomocy, survivalu i wielu innych. Uczestnicy wyjazdu miło spędzili czas na łonie natury, a po integracji bezpiecznie wrócili do domu.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: mlawagim1@go2.pl