Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Utalentowani są wśród nas

Bardzo dobry wynik w powiatowym konkursie „Młody Matematyk” uzyskała Julia Zalewska z klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. Uczennica systematycznie uczyła się pod kierunkiem p. Elizy Pydynkowskiej oraz wiele czasu poświęciła na pracę samodzielną, co dało świetny wynik w trzyetapowym konkursie matematycznym. W dniu 6. czerwca 2019r. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Mławie odbyło się podsumowanie konkursów – wyłonieni zostali laureaci i wyróżnieni oraz wręczone zostały nagrody.

Julia Zalewska – wyróżniona w konkursie powiatowym „Młody Matematyk” w r. szk. 2018/2019: „Dojście do finału powiatowego konkursu „Młody Matematyk” i zdobycie wyróżnienia było dla mnie dużym osiągnięciem. Przechodzenie każdego z trzech etapów cieszyło mnie niezmiernie i mobilizowało do dalszej pracy. Moja wiedza z matematyki znacznie się poszerzyła, a rozwiązywanie zadań tekstowych nie stanowi problemu. Myślę, że na tym się nie zatrzymam i w następnym roku stanę na podium” – stwierdziła uczennica.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl