„Dziękuję Mamo, dziękuję Tato…”

W piątek 24 maja przedszkolaki z grupy 0c zaprosiły swoich rodziców na występ przygotowany z okazji Dnia Rodziny. Pięknie ubrani, z wypiekami na twarzy wyrecytowali i wyśpiewali najpiękniejsze uczucia do swoich rodziców. Mamusie i tatusiowie wyraźnie wzruszeni, nie kryli łezki w oku.

Na koniec programu artystycznego dzieci wręczyły swoim rodzicom prezenty wraz z życzeniami.

Tego dnia panie Olga Meredyk i Katarzyna Duszeńko zorganizowały również zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem zajęć były Zabawy z mamą i tatą. Dzieciaczki z radością i zaangażowaniem demonstrowały rodzicom, czego nauczyły się od września w przedszkolu. Liczyły, dzieliły na sylaby, wymieniały dni tygodnia. Nie zabrakło również wspólnych zabaw  z rodzicami.

Na zakończenie rodzice i dzieci usiedli do wspólnego poczęstunku i tu też czekała na nich niespodzianka: tort bezowy z truskawkami przygotowany przez jedną z mam.