Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

W SP 2 odkrywają humanistyczne talenty

W Szkole Podstawowej nr 2 nie brakuje uczniów z różnymi uzdolnieniami i zainteresowaniami. Na ostatnim apelu nagrodzono laureatów w dwóch konkursach – ortograficznym i poetyckim. Przez gąszcz ortograficznych pułapek najlepiej przebrnęli: Alicja Jankowska z klasy IV a (I miejsce), Julia Zalewska z klasy V a (I miejsce), Jan Kowalkowski z klasy IV a (II miejsce), Olaf Owsianka z klasy V a (II miejsce), Weronika Szczecińska z klasy IV a (III miejsce), Julia Bartkowska z klasy IV b (III miejsce) i Jan Olczak z klasy V a (III miejsce). Wyróżnienia otrzymali: Karol Majerski z klasy V a i Jakub Celmerowski z klasy V b. 

W konkursie poetyckim doceniono talent Wanessy Jankowskiej z klasy III a  gimnazjum, Szymona Jeziorskiego z klasy IV a i Jana Kowalkowskiego z klasy IV a.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: mlawagim1@go2.pl