Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Nowi czytelnicy w SP nr 2

Piętnasty marca  2019 roku był ważnym dniem dla naszych pierwszoklasistów. Właśnie wtedy zostali oni zaproszeni do biblioteki i wprowadzeni w zaczarowany świat książek. Pasowanie na czytelnika biblioteki odbyło się bardzo uroczyście. Wcześniej uczniowie poznali regulamin biblioteki oraz obejrzeli przedstawienie, przygotowane przez ich starsze koleżanki z klasy VB. Wysłuchali również próśb książki. Na koniec odwiedzin w bibliotece uczniowie wypożyczyli swoje pierwsze książki.

Wszystkim małym czytelnikom życzymy wspaniałych przygód w świecie książek.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: mlawagim1@go2.pl