Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Spotkanie z logopedą w grupie 0c

Przedszkolaki z grupy 0c wzięły udział w obchodach Tygodnia Kultury Języka Polskiego. Z tej okazji nasze zaproszenie przyjęła pani Magdalena Godlewska, która w piątek 22 lutego przeprowadziła z dziećmi zajęcia logopedyczne. Przedszkolaki ćwiczyły swoje buźki, języki, syczały jak węże, a na koniec razem z panią Magdą bawiły się w pociąg. 

Nasz gość przygotował dla dzieci niespodziankę w postaci kolorowani. Przedszkolanki dzielnie poradziły sobie także z powtarzaniem łamańców językowych. Na  zakończenie spotkania pani Magda odczytała maluchom wiersz pod tytułem „Wiersz, w którym syczy przed cały czas” L.J. Kerna.

 Spotkanie odbyło się w ramach innowacji pedagogicznej „Czytam i się tego nie wstydzę – sposób na trudne lektury”, która jest realizowana w grupie 0c.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl