Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Bałagan Bajek

Grupa teatralna, której członkami są uczniowie klas piątych, przygotowała spektakl dla młodszych kolegów. Spektakl nosił tytuł "Bałagan Bajek". Opowiadał o tym, jak to postacie z najsłynniejszych bajek, uciekając przed złymi postaciami, zgubiły drogę i znalazły się w obcych bajkach. Tak się wszystko pogmatwało, że potrzebna była interwencja magii. Wróżka Fantazja zakasała rękawy i przywróciła właściwy porządek, po to, aby dzieci mogły bez przeszkód czytać PRAWDZIWE bajki.

Przedszkolaki i pierwszaki były zachwycone tym "bałaganem". Liczymy na kolejne występy piątoklasistów !!!

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl