Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe safari

Siódmego stycznia 2019 roku uczniowie klas:0a,0b,0c oraz klasy Ia, Ib wzięli udział w interaktywnym widowisku multimedialnym pt. „ Doktor Dolittle i jego pies Jip”,

Niektórzy wylosowani uczniowie dzięki otrzymanym biletom szczęścia wystąpili w filmowym studiu telewizyjnym, biorąc czynny udział w zadaniach aktorskich. Dowiedzieli się , jak pracować z kamerą i mikrofonem. Zdobyli również sporo użytecznych informacji o egzotycznych zwierzętach.Poznali zasady udzielania pierwszej pomocy ludziom i zwierzętom. Dowiedzieli się, jak dotrzeć do Afryki oraz obejrzeli fragmenty animowanego filmu o doktorze Dolittle.

W trakcie przedstawienia pozostali uczniowie nagrodzili gromkimi brawami swoich kolegów i koleżanki-aktorów. Dzieci świetnie poradziły sobie z zadaniami. Sceny nakręcone z ich udziałem zostaną wmontowane w przygody bohatera lektury i drogą mailową przesłane do wychowawców.

Nowatorski Spektakl dostarczył uczniom wspaniałej zabawy i niezapomnianych chwil.

Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń.