Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Udekorowane pracownie w świątecznym konkursie

W grudniu w naszej szkole zapachniało jodłą i cynamonem. Okazją do tego stał się konkurs na „Najładniej udekorowaną salę świąteczną”, corocznie organizowany przez Samorząd Uczniowski. Pracownie szkolne zapełniły się choinkami, własnoręcznie robionymi przez uczniów ozdobami i łańcuchami. Na oknach zawisły motywy świąteczne z nieodłączną postacią św. Mikołaja oraz saniami ciągniętymi przez renifery. Tu i ówdzie stanęła żywa choina a pod sufitem zawisły gałązki jemioły.

Komisja, której przyszło oceniać pracownie stanęła przed nie lada zadaniem, by wyłonić zwycięzców.

Ostatecznie po długiej naradzie zdecydowano, że w kategorii klas 0-2 najatrakcyjniej wypadła pracownia klasy 1a – zdobyła I miejsce. Tuż za nią, na podium znalazły się pracownie klas 1b i 0b. Wyróżniono również pozostałe pracownie „maluchów”.

Równie trudno było rozstrzygnąć, kto zwyciężył w kategorii klas „4 i starsze”. Każda sala posiadała jakieś atuty. Po podsumowaniu punktów okazało się, że pierwsze miejsce przypadło pracowni 201, udekorowanej przez klasę IIIc gimnazjum. Wyprzedzili oni nieznacznie klasę 5a SP i IIIe gimnazjum.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, zaś zwycięzcom wręczono nagrody podczas szkolnych jasełek.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl