Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

„Smacznie i zdrowo u pierwszaków”

Zdrowe  śniadanie to podstawa do rozpoczęcia nowego dnia. Wiedzą o tym uczniowie klas pierwszych, dlatego wtorkowy ranek postanowili rozpocząć od samodzielnie przygotowanych zdrowych kanapek. Dzieci w tym dniu przyniosły różne produkty np. ciemne pieczywo, chudą wędlinę, jaja, ser, sałatę, pomidory, paprykę, ogórki, kiełki. Zanim przystąpiły do pracy, pamiętały o umyciu rąk. Przygotowane samodzielnie śniadanie smakowało wyśmienicie. Uczniowie zajadając kanapki ze smakiem, planowali  przygotowanie w szkole kolejnych zdrowych posiłków.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl