Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Uczniowie klasy Ia na uroczystym otwarciu placu zabaw

Piątek, 12 października, był dla uczniów klasy Ia wyjątkowym dniem. Dzieci wraz z opiekunkami: Lidią Gromadzką i Beatą Wójciak, udały się do parku miejskiego, gdzie wzięły udział w uroczystym otwarciu placu zabaw.

Po wystąpieniu pana burmistrza Sławomira Kowalewskiego, najmłodsi uczestnicy spotkania dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi, tym samym otworzyli największy z dotychczasowych placów zabaw w Mławie. Niezwykłym momentem, było również wypuszczenie w niebo kolorowych balonów, które otrzymały wszystkie dzieci.

Jednak uczniowie z niecierpliwością czekali na chwilę, kiedy będą mogli przetestować nowe zabawki. Śmiechom i radości nie było końca. Pierwszoklasiści jednogłośnie stwierdzili, że nowy plac zabaw jest super.

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl