Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Uczniowie klasy Ia na uroczystym otwarciu placu zabaw

Piątek, 12 października, był dla uczniów klasy Ia wyjątkowym dniem. Dzieci wraz z opiekunkami: Lidią Gromadzką i Beatą Wójciak, udały się do parku miejskiego, gdzie wzięły udział w uroczystym otwarciu placu zabaw.

Po wystąpieniu pana burmistrza Sławomira Kowalewskiego, najmłodsi uczestnicy spotkania dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi, tym samym otworzyli największy z dotychczasowych placów zabaw w Mławie. Niezwykłym momentem, było również wypuszczenie w niebo kolorowych balonów, które otrzymały wszystkie dzieci.

Jednak uczniowie z niecierpliwością czekali na chwilę, kiedy będą mogli przetestować nowe zabawki. Śmiechom i radości nie było końca. Pierwszoklasiści jednogłośnie stwierdzili, że nowy plac zabaw jest super.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: mlawagim1@go2.pl