Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

"Otrzęsiny" klas czwartych

Dwudziestego siódmego września 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 uczniowie klas piątych zorganizowali wieczorek powitalny dla uczniów klas czwartych;) . Było radośnie, rekreacyjnie z elementami rywalizacji intelektualnej, sportowej i artystycznej. Organizatorzy zapewnili młodszym kolegom chwile tajemniczości (ukryte smaki), rozrywki (wspólne tańce) i słodkie niespodzianki (piękna piniata Lama). Uczniowie klas czwartych zostali z radością przyjęci do naszej Kopernikowskiej Braci szkolnej. Przed nami jeszcze wiele wspólnych zabaw i tematycznych imprez). Oczywiści już nie możemy ich się doczekać.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl