Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek 22 czerwca 2018r. w sali gimnastycznej pożegnaliśmy absolwentów – uczniów klas trzecich klas gimnazjalnych. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego nagrody i wyróżnienia odebrali także uczniowie klas młodszych (II klasy gimnazjalne). W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice.

List od Burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego przeczytał radny Rady Miasta Jarosław Zadrożny. W imieniu wszystkich rodziców głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Grażyna Kujawska. Wszyscy gratulowali absolwentom sukcesów oraz ukończenia szkoły. Życzyli realizacji marzeń i kontynuowania nauki w wybranych szkołach średnich.

Pani dyrektor Romana Olszewska podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za pracę na rzecz placówki. Doceniła też zaangażowanie pracowników administracji i obsługi w estetykę budynku.

 Potem przyszedł czas na wręczanie nagród za: wyniki w nauce i zachowaniu, sukcesy naukowe, osiągnięcia sportowe, pracę w wolontariacie szkolnym, chórze czy tez reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym.

 Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy IIId i chór szkolny przedstawili scenki z życia szkoły w nieco krzywym zwierciadle.

 Wzruszeniom nie było końca….

 Wszystkim życzymy cudownych, pogodnych i bezpiecznych wakacji.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl