Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Nadeszły wakacje - czyli zakończenie roku u naszych przedszkolaków

Tylko świat przechodzony nogami jest coś wart.

              (Kazimierz Wierzyński)

 

Szybko minął rok przedszkolny – czas wspólnych zajęć, zabaw i wycieczek. 2 czerwca br. odbyła się uroczystość jego zakończenia w grupach: 0a, 0b i 0c.

W tym ważnym wydarzeniu uczestniczyli też rodzice. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny, złożony nie tylko z wierszy i piosenek, ale również z popisów tanecznych. Po występach wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz prezenty książkowe. Za cały rok wytężonej pracy podziękowała także pani Dyrektor Romana Olszewska.

6 – latki będą kontynuowały edukację w zerówce, a 7 – latki w klasie pierwszej. Życzymy  im wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji, a od września samych sukcesów w nauce oraz dobrej zabawy w ,,starszakach”.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl