W SP2 Czerwony Kapturek mówił po angielsku!!!

w pierwszy poniedziałek czerwca podczas zebrania z rodzicami, rodzice uczniów z klasy IVa nie tylko uzyskali informacje o wynikach w nauce ich pociech, ale mogli też przenieść się w magiczny świat bajek.

Dzieci razem z wychowawczynią, nauczycielką języka angielskiego, panią  Mirosławą Daszkiewicz-Kramkowską, przygotowały dla nich polsko-angielski mix bajek pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia.”

Na scenie pojawiły się postacie z różnych bajek m.in. wilk, Śnieżka, Krzycząca Księżniczka, Piękny Książę, którzy przez przypadek trafili do bajki o Czerwonym Kapturku. Bajka posiadała również morał, że należy zachować ostrożność podczas surfowania w Internecie, gdyż nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie monitora.

Rodzice z uśmiechem na twarzy i dumą obserwowali swoje pociechy, a po przedstawieniu mówili, że bardzo im się podobało.

Prezentacja przedstawienia to finałowa część projektu innowacyjnego nauczycielki języka angielskiego.