Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Przedszkolaki z wizytą w komendzie policji

Być policjantem to misja, a nie praca.

Carlos Ruiz Zafón

W kwietniu i maju przedszkolaki z naszej szkoły odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Mławie. Celem wizyty było zapoznanie z zawodem policjanta, nauka zachowania  w sytuacjach zagrożenia oraz wdrażanie najmłodszych do dbałości o bezpieczeństwo.

Dzieci podczas wyjścia wiele zobaczyły i się nauczyły: przymierzyły strój ochronny policjantów, którego używają podczas akcji, zwiedziły komendę, przejechały się radiowozem, miały brane odciski palców. Była to bardzo udana wycieczka. Wszyscy wrócili z niej zadowoleni i uśmiechnięci.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl