Dzień Mamy i Taty u przedszkolaków

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze

a przebacza, odepchnięta wraca –  to miłość macierzyńska.

(Józef Ignacy Kraszewski)

W piątek, 18 maja br., najmłodsza część naszej społeczności szkolnej świętowała Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci z grup: 0a, 0b i 0c zaprezentowały bogaty program artystyczny: wiersze, piosenki i życzenia dla kochanych rodziców. Za swoje popisy 5 i 6 – latki zostały wynagrodzone burzą braw.

Uroczystości zaszczyciły swoją obecnością pani dyrektor Romana Olszewska oraz pani wicedyrektor Eliza Pydynkowska. Dla wszystkich zgromadzonych był to dzień pełen wzruszeń, całusów, uśmiechów i radości. Na pewno pozostanie on na długo w naszej pamięci.