Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Uczeń SP nr 2 zwycięzcą międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego

Nicolas Napierski uczeń Klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2  im. Mikołaja Kopernik zajął I miejsce wśród uczniów klas czwartych w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego „English Masters” zorganizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Mławie.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich mławskich szkół podstawowych.

Nicolas świetnie poradził sobie na etapie szkolnym a także i międzyszkolnym, w którym zdobył 35 punktów na 48. Nie bez znaczenia jest fakt, że uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych pisali ten sam test. 

Jesteśmy dumni z Nicolasa i życzymy mu dalszych sukcesów w konkursach z języka angielskiego i nie tylko.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl