Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

„Przygody Smerfów” w SP nr 2

Dziesiątego maja dziewczęta należące do Klubu Przyjaciół Biblioteki przygotowały przedstawienie pod tytułem „Smerfy”. Tego dnia zaproszenie na występ przyjęły wszystkie grupy przedszkolne oraz klasa Ia. Czytelnia zamieniła się w smerfną wioskę, a uczennice klas czwartych w niebieskie stworki. Nie mogło zabraknąć Gargamela i jego kota Klakiera oraz zakochanej w Gargamelu wiedźmy - Hogaty.

Dziewczęta zagrały doskonale, o czym mogą świadczyć brawa, którymi zostały obdarowane. Na zakończenie wszystkie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia ze Smerfami.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl