Przedszkolaki z naszej szkoły dbają o zdrowie - spotkanie z pielęgniarką

,,Zdrowie nie jest wszystkim,

ale bez zdrowia wszystko jest niczym”

(Artur Schopenhauer)

W piątek, 9 marca br., grupy 0a i 0b odwiedziła pielęgniarka pani Małgorzata Wyszyńska. Przygotowała krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie i wyjaśniła, na czym polega zdrowy styl życia. Dzieci dowiedziały się, jak należy ubierać się stosownie do pogody, dbać o siebie, przestrzegać zasad higieny oraz właściwie się odżywiać. Zainteresowane tematem zadały gościowi wiele pytań.