Witamy

Ratujemy środowisko naturalne
Uczymy się jak być bezpiecznym
Wygrywamy turnieje

Przedszkolaki z naszej szkoły dbają o zdrowie - spotkanie z pielęgniarką

                                                                                                        ,,Zdrowie nie jest wszystkim,

ale bez zdrowia wszystko jest niczym”

                                                                                      (Artur Schopenhauer)

          W piątek, 9 marca br., grupy 0a i 0b odwiedziła pielęgniarka pani Małgorzata Wyszyńska. Przygotowała krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie i wyjaśniła, na czym polega zdrowy styl życia. Dzieci dowiedziały się, jak należy ubierać się stosownie do pogody, dbać o siebie, przestrzegać zasad higieny oraz właściwie się odżywiać. Zainteresowane tematem zadały gościowi wiele pytań.

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie, ul. Sportowa 1, 06-500 Mława

tel. 23 654 37 24, e-mail: sekretariat@sp2.mlawa.pl